Sanja start als Officemanager bij Bekwaam!

Op 1 juli is Sanja Skobalj bij ons gestart als Officemanager. We zijn erg blij met deze fijne aanvulling aan ons team!

Even voorstellen

Sanja is de afgelopen jaren als assistente werkzaam geweest binnen de financiële dienstverlening, waar zij zich vooral heeft kunnen ontwikkelen op het gebied van zowel administratie en klantcontact als ook op organisatorisch gebied.

Het ontzorgen van zowel haar collega’s als de klanten en ervoor zorgen dat alles zo efficiënt mogelijk verloopt geeft Sanja energie en voldoening. Hierdoor was de functie van officemanager bij Bekwaam een logische maar vooral een hele wenselijke vervolgstap!

Mocht je contact willen opnemen met Sanja, dan kan dat hier.

Gerelateerd nieuws

Korte introductie betreft gerelateerd nieuws

Lisette is de nieuwste aanwinst in ons team!

Simone gestart bij Bekwaam

Bekwaam bestaat 14 jaar

Wil je meer weten of ben je enthousiast geworden?

Neem contact met ons op. We helpen je graag verder.